W szkole filmowej Warszawa można poszerzyć wiedzę i umiejętnościAMA FILM ACADEMY to wyjątkowa szkoła filmowa dająca wiele możliwości w różnych dziedzinach przemysłu filmowego. Powołali ją do życia doświadczeni filmowcy. Nauka odbywa się w nowoczesnych warunkach. Szkołę filmową Warszawa założył Piotr Lenar. Wykładał na wielu uczelniach związanych z filmem w kraju i za granicą. W szkole pracują uznani i aktywni zawodowo twórcy filmowi. Wśród wykładowców AMAFILM ACADEMY są reżyserzy, aktorzy, operatorzy i scenarzyści, także scenografowie, dźwiękowcy, technicy filmowi, asystenci filmowi, technolodzy i technicy oraz fachowcy od teorii filmu.

W szkole filmowej Warszawa można poszerzyć wiedzę i umiejętności na temat reżyserii, produkcji filmowej, gry aktorskiej, realizacji dźwięku i obrazu, sztuki operatorskiej, dziennikarstwa multimedialnego i postprodukcji. Szkoła filmowa od zarania swojej działalności wierna jest pierwotnemu założeniu – szerokiego otwarcia na oczekiwania swoich uczniów. W szkole filmowej Warszawa można uczyć się na określonym kierunku, np. reżyseria, ale można również pobierać naukę na warsztatach i tzw. master class. Każda forma kształcenia https://amafilmacademy.pl/ przybliża uczestnikom meandry sztuki filmowej. Teoria i praktyka wyniesione ze szkoły filmowej Warszawa to wartościowy zasób wiedzy i umiejętności pomocny w zrealizowaniu się w branży filmowej.

Komentarze: 2


noavatar.png
Pająk 2022-05-29

Furt na starcie czerwca przebywali do nas na lato

noavatar.png
Adam 2022-09-04

Prędko przywołał Hanię o kończynę, puściłby poczęstowany z pociechą i po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd zdobył bazę w Szynie Wszechstronnym Wojska Naszego.

Najnowsze artykuły:

Top