Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma możliwośćAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa w Warszawie to miejsce wyjątkowe i cenione przez twórców w branży kinematograficznej. Szkoła została założona przez osoby pracujące od lat w branży kinematograficznej. Uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności praktyczne w komfortowych warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Pomysłodawcą szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – znany i powszechnie szanowany, człowiek, który na temat kinematografii posiada ogromną wiedzę. Wielokrotnie pracował i wykładał w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej wykładają czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ i fachowcy od dźwięku, teoretycy filmowi, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy na temat reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, sztuki operatorskiej, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy pragną zgłębić tajniki sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość studiowania na wybranym kierunku, ale i poszerzania horyzontów w ramach warsztatów i master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich którzy chcą bliżej przyjrzeć się sztuce filmowej. Wiedza i umiejętności praktyczne z pewnością otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Komentarze: 1


noavatar.png
Gręda 2021-11-01

Nuże niespełna rok po ślubie staliśmy staruszkami zgrabnej córeczki, tudzież po dwóch latach synka.

Najnowsze artykuły:

Top