Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzeniaAMA FILM ACADEMY – szkoła filmowa http://amafilmacademy.pl/szkola-filmowa-ama-warszawa/ szkoła filmowa Warszawa w Warszawie to miejsce szczególne. Szkoła została założona przez osoby związane z branżą filmową. Uczestnicy zdobywają wiedzę i doświadczenie w komfortowych warunkach wspartych nowoczesną technologią w dziedzinie filmu. Założycielem szkoły filmowej Warszawa był Piotr Lenart – osoba znana i powszechnie szanowana, człowiek, który na temat filmu posiada dużą wiedzę. Wiele razy pracował i prowadził wykłady i warsztaty w kraju i poza jego granicami.

W szkole filmowej zajęcia prowadzą czynni zawodowo twórcy głównie reżyserzy, scenarzyści, operatorzy, specjaliści od scenografii i kostiumów, technicy, asystenci filmowi i fachowcy od dźwięku, znawcy teorii filmu, znani aktorzy.

Każdy uczeń szkoły filmowej Warszawa ma możliwość poszerzenia swojej wiedzy w zakresie reżyserowania, gry aktorskiej, produkcji i postprodukcji filmu, umiejętności operatorskich, dźwięku i obrazu. Szkoła filmowa od początku działalności otwarta jest na potrzeby uczestników, którzy pragną zgłębić tajniki sztuki filmowej. Szkoła filmowa Warszawa to możliwość uczenia się na określonym kierunku, ale i poszerzania horyzontów na warsztatach i w ramach master class.

Zapraszamy do szkoły filmu wszystkich zainteresowanych. Wiedza i doświadczenie na pewno otworzą przed Państwem wiele możliwości.

Komentarze: 3


noavatar.png
Abramowski 2022-01-25

Pilnie niespełna rok po ślubie staliśmy dziadkami niebrzydkiej córuni, tudzież po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Chęć 2022-05-16

Wcześniej nieledwie rok po ślubie pozostawili tatami cudownej córy, oraz po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Tomkiewicz 2022-07-21

Szybko nieledwie rok po ożenku pozostawili rodzicami cudownej córuni, oraz po dwóch latach malca.

Najnowsze artykuły:

Top