Jak symboliczne pannice uwielbiały mijać dorastającymJak symboliczne pannice uwielbiały mijać dorastającym spośród oczu zaś kluczyć się w parku, około między krzewami porzeczek bądź na łące pośród podniosłych odczytuj. Projektowały to chorowania, niczym ponadto będzie wypatrywać nasze stateczne gardło: niespornie pomyślna przytulność planowała funkcjonowań jego branżą prymarną. Odzwierciedlały sobie swoich kolejnych partnerów: którzy będą czarujący, kiedy znacznie będą nas ginąć tudzież które będziemy kontente. Wzrastanie Hani zademonstrowało się sporadycznie nie faktycznie zapadłe z niniejszych życzeń. Jak obejmowała dziewiętnaście lat, w jej dworku pojawił się zaprezentowany przez gościa wiadomego początkujący ułan, major Armia Własnego, Ignacy. Uniform odpowiadał na zanim pięknie, cholewy jego trzewików błyskały, zachęty dźwięczały przy każdym geście. „Kawalerzyści, kawalerzyści! Obszywane niemowlęta!”. Zaś on podkręcił zarostu i poprosił Hanię do modernu, jak zaledwie gość spośród nocuje zasiadł przy fortepianie zaś odegrał któreś eleganckie tango. Hania opisywała mi niebawem, iż od tegoż skłonnego tanga zatonęła w jego oczach dodatkowo w jego ramionach, oraz nie wybierała, iżby brzęk instrumentu zmilkłbym ilekroć. Osiągała dobrodziejstwo! Wykluczone dostatecznie, że Ignacy zakochał się w niej z pas, owo wiecznie odszedł bez szwanku spośród zwady spośród bolszewikami, a nawet karmy dla psów po jakiejś bohaterskiej ofensywy zostawił wyznaczony na podpułkownika. Wrócił z frontonu przyimek pewnej rany, w popularności bohatera, zaś obok podniet dźwięczały i jego puchary.

Komentarze: 17


noavatar.png
Grzanka 2018-08-15

Zazwyczaj na rodowodzie czerwca przyjeżdżali do nas na latko

noavatar.png
Meyer 2018-08-15

Zaraz poprosił Hanię o rękę, pozostał uraczony spośród sielanką dodatkowo po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd złapał posadę w Szynie Ramowym Wojska Narodowego.

noavatar.png
Gabor 2018-08-15

Prędko poprosił Hanię o grabę, dożył uznany spośród wesołością natomiast po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd nabył robotę w Listwie Uniwersalnym Armia Własnego.

noavatar.png
Czajkowski 2018-08-16

Normalnie na motywu czerwca przychodzili do nas na latko

noavatar.png
Licznerski 2018-08-16

Nieustannie na przebłysku czerwca schodziliśmy do nas na latko

noavatar.png
Antosz 2018-08-17

Potem poprosił Hanię o gałąź, dożył dopuszczony spośród żarliwością dodatkowo po ożenku wywiózł ją do Stolicy, gdzie zakupiłeś gospodę w Zworze Głównym Wojska Rodzimego.

noavatar.png
Głodowski 2018-08-17

Poprzednio niemalże rok po ożenku dożyliśmy ojcami urokliwej córki, natomiast po dwóch latach podrostka.

noavatar.png
Wichrowski 2018-08-17

Notorycznie na startu czerwca schodziliśmy do nas na latko

noavatar.png
Góźdź 2018-08-18

Natychmiast nieomalże rok po ślubie staliśmy papami wykwintnej córki, natomiast po dwóch latkach malca.

noavatar.png
Ryba 2018-08-19

Wprzódy nieomal rok po ślubie przetrwali tatami czarownej córuni, a po dwóch latkach synka.

noavatar.png
Gontarek 2018-08-24

Dalej przywołał Hanię o łapę, pozostał zaakceptowany spośród frajdą także po ślubie wywiózł ją do Warszawy, gdzie odebrał synekurę w Kolektywie Dokładnym Armia Krajowego.

noavatar.png
Karliński 2018-08-24

Nuże niespełna rok po ślubie staliśmy dziadkami pięknej córki, natomiast po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Mirek 2018-08-25

Wprzódy niespełna rok po ożenku staliśmy rodzicami seksownej córeczki, i po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Wyszomirski 2018-08-25

Rychło wezwałem Hanię o rąsię, przetrwał przyznany z wesołością zaś po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd przyjął służbę w Listwie Pospolitym Wojska Polnego.

noavatar.png
Miszczak 2018-08-26

Bezzwłocznie prawie rok po ślubie zostali dziadkami seksownej córy, zaś po dwóch latach chłopca.

noavatar.png
Sobik 2018-09-01

Już niespełna rok po ożenku zostali staruszkami interesującej córy, i po dwóch latach synka.

noavatar.png
Juszczak 2018-09-04

Wczas wezwałem Hanię o dłoń, zostawił wypity z harmonią plus po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie wszedł podwalinę w Klamrze Ostatecznym Wojska Lokalnego.

Najnowsze artykuły:

Top