Przyjdź na nasze kursy sep doPrzyjdź na nasze kursy sep do 1kv

Chcesz zdobyć lepiej płatną pracę i większe grono klientów? Nie marnuj swojego potencjału! Podnoś swoje kwalifikacje. Postaw na kursy SEP, a pieniądze powrócą do ciebie zwielokrotnione. Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich przeprowadza szkolenia dla osób z trzech fachów. Program G1 elektryczny obejmuje wiedzę z zakresu urządzeń elektrotermicznych, oświetleń ulicznych, czy też sieci i instalacji o różnym napięciu. Natomiast w grupie G2 energetycznej poznasz ciekawych informacji o działaniu pomp, wentylatorów, turbin parowych i wodnych, a także pieców przemysłowych. Uprawnienia SEP z kategorii G3 gazowej pozwolą tobie z kolei na eksploatację oraz dozorowanie urządzeń i instalacji gazowych czy przemysłowych odbiorników paliw. Zdobywając Świadectwo Kwalifikacyjne z konkretnych tematów, jesteś postrzegany jako godniejszy uwagi dla usługobiorców, a przy tym zdobywasz większe szanse w procesie rekrutacji do nowej firmy.

Nie wiesz jak dostać się na kursy SEP? Musisz jedynie przejść na witrynę Stowarzyszenia. Będziesz mieć wtedy możliwość zarezerwować najbardziej odpowiadający tobie terminy. Na kurs musisz przeznaczyć tylko jeden dzień roboczy. Kursy SEP trwają 4 h zegarowe, a bezpośrednio po nich podchodzisz do egzaminu ustnego. Nie obawiaj się jednak, że go oblejesz. Nasi nauczyciele, którzy zdobyli szerokie doświadczenie w przekazywaniu wiedzy, zaprezentują ci dokładnie każdy temat, o który może zadać pytanie Komisja Kwalifikacyjna. Na kursie materiał będzie przedstawiany na interesujących slajdów multimedialnych, a poza tym dostaniesz dodatkowe treści dydaktyczne. Pragnąc jak najwcześniej otrzymać swoje uprawnienia SEP na papierze, ureguluj wpłatę bezpośrednio po egzaminie. Dzięki temu będziesz mógł je odebrać już po 24 godzinach. Z innych kwestii formalnych miej jeszcze tylko na uwadze, by zabrać ze sobą dowodu osobistego lub innego dokumentu poświadczającym twoją tożsamość.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich otworzyło swoje punkty w ponad 20 większych miastach w Polsce, takich jak Warszawa, Częstochowa, Gdańsk, Rzeszów czy Wrocław. Czekamy tam na ciebie w świetnie wyposażonych, nowoczesnych salach wykładowych. Jeśli jednak nie masz możliwości do nas dojechać, to mamy dla ciebie niezwykłą wiadomość, która na pewno cię uraduje. Uprawnienia SEP możesz zdobyć także prywatnie. Wystarczy, że wskażesz nam adres swojego biura, a my zorganizujemy tam dla ciebie kurs zamknięty. Naszą ofertę kierujemy także do osób posługujących się jedynie językiem angielskim i niemieckim.

Nie wahaj się. Zarejestruj się na szkolenia sepowskie, przejdź przez egzamin i bądź http://www.grupasilesiaszkolenia.pl/kontakt ambitniejszy od swojej konkurencji.

Najnowsze artykuły:

Top