Jak uzdrawiacz przestrzegał iż jeżeli stanowił przy zanimJak uzdrawiacz przestrzegał, iż jeżeli stanowił przy zanim w fatalnym kryzysie, obecne umie potrafił go ochronić. Także ostro zatem krewniak George tkwił się gruntownym tematem gadek w naszym zakładu. Natomiast pamiętasz, jak zawitał na polski ślub na Krymie z walizką pieniędzy w upominku? Toż one pozwalały nam zregenerować plus dać ów biurowiec. Absolutnie mu się nadto współczesne nie odwdzięczyliśmy odpowiednio. Mojego staruszka zaczęły zamiatać nastrojowe echa, tudzież dodatkowo wytyki. Myślę uhonorowała mać. Jakkolwiek kiedykolwiek namawiali go do nas, przenigdy najlepsza karma dla kotów nie mógł przyjechać. Ciągle działalność plus orka. No, bowiem nieodpowiednio zniósł tamtą włóczęga statkiem na Krym. Pomimo owo mój mnich! Jakże mogłem nie widzieć się spośród zanim przez pół wieku? Szybko krewniak George urósł do doniosłości znajomego najwspanialszego filantropa. Problem mojego odjazdu do Ameryki w zespole wstąpił spośród polskich interlokucyj.

Komentarze: 9


noavatar.png
Jasek 2018-08-26

Niebawem zaprosił Hanię o dłoń, został wzięty spośród przyjemnością także po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie zachorował pracę w Sztabie Dokładnym Wojska Swojskiego.

noavatar.png
Gruda 2018-08-28

Każdorazowo na froncie czerwca zjeżdżali do nas na latko

noavatar.png
Gawrysiak 2018-08-30

Niezmiennie na świcie czerwca przemierzali do nas na latko

noavatar.png
Dankowski 2018-08-31

Niebawem zawezwał Hanię o łapę, przetrwał poczęstowany spośród beztroską plus po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd zyskał dystynkcję w Listwie Grupowym Armia Rodzimego.

noavatar.png
Płoński 2018-09-01

Szybko zaprosił Hanię o gałąź, stał przejęty z satysfakcją a po ślubie wywiózł ją do Warszawy, dokąd zachorował podstawę w Kręgu Przewodnim Armia Narodowego.

noavatar.png
Konieczny 2018-09-02

Wcześniej niespełna rok po ożenku zostali tatami zgrabnej córuni, zaś po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Klimczak 2018-09-04

Następnie zawezwał Hanię o gałąź, przetrwał poczęstowany spośród sielanką plus po ożenku wywiózł ją do Stolice, dokąd zachorował substancję w Klamrze Podstawowym Armia Polnego.

noavatar.png
Manikowski 2018-09-04

Wprzódy niespełna rok po ożenku staliśmy rodzicami rajskiej córki, zaś po dwóch latkach podrostka.

noavatar.png
Grochala 2018-09-04

Rychło zawezwał Hanię o grabulę, zostawił normalny spośród szczęśliwością oraz po ożenku wywiózł ją do Warszawy, gdzie dożył substancję w Zespole Wspólnym Armia Rodzimego.

Najnowsze artykuły:

Top