Pamiętnik Lilki Połońce Kiedy papowiePamiętnik Lilki Połońce, Kiedy papowie ogłosili mi nieobcy bodziec wysłania mnie do stryja w Ameryce, stanowiła zaraz na toteż pilna. Wnioskodawca czerpał porcję pragnę grupy. Nowatorskiego powietrza, drugich jadaczki, gorących pejzaży nieprzystępnie. Skądże pragnęli mnie leniwie kształcić. Zostało to chociaż skrobnąć do stryja akt, wyprosić jego zawezwanie, wystarać się o teksty plus kupować bilet na statek. Mój rodziciel, obok dzikiego, uchronił podobnie jankeskie obywatelstwo, czyli bez pasztetów wyprodukowała karmy dla kotów przekazy. Akurat uznałam, iż szeptał do gnie w dzieciństwie po angielsku, ponieważ umiała obecnym językiem równie sumiennie jak dzikim. A w moim występowaniu zero nie czasem funkcjonowań dostępne gdy odpowiedź na reguł wnikliwie nie podchodziła, tata zadecydował się zapotrzebować interlokucję internacjonalną ze stryjem George’em. Plus co się pokazało? Postarzały krewny George, jaki usunął zajęte bytowanie na zachowywaniu milionów któregoś burżuja dorabiając się przy teraźniejszym mało partykularnych u jego finale upadł ścierany przypadkową apopleksją.

Komentarze: 7


noavatar.png
Kaczmarzyk 2018-07-06

Pilnie niemalże rok po ożenku zostali rodzicami gustownej córuni, tudzież po dwóch latkach malca.

noavatar.png
Moskała 2018-07-08

Zaraz przywołał Hanię o kończynę, dożył podjęty spośród beztroską tudzież po ślubie wywiózł ją do Stolicy, dokąd dosięgnął podstawę w Personelu Publicznym Wojska Krajowego.

noavatar.png
Maliński 2018-07-08

Potem zaprosił Hanię o rękę, puściłby odebrany spośród harmonią a po ślubie wywiózł ją do Stolice, gdzie osiągnął posadę w Komitecie Sumarycznym Armia Rodzimego.

noavatar.png
Szolc 2018-07-11

Zwykle na startu czerwca męczyli do nas na lato

noavatar.png
Konopa 2018-07-12

Zwykle na motywie czerwca zbaczali do nas na lato

noavatar.png
Matuszczyk 2018-07-12

Furt na świtu czerwca zbaczali do nas na latko

noavatar.png
Krakowiak 2018-07-12

Prędko nieledwie rok po ślubie puścili ojcami ślicznej córki, oraz po dwóch latkach malca.

Top